0242 519 36 78
Üye olun veya Giriş Yapınız
Sepetim 0 Ürün

Hizmetlerimiz


Oem ve Markalı Ürün Satışı

 Firmamızda Oem ve Markalı  Bilgisayar Çevre Birimleri, (Bilgisayar Genel Parçaları, Notebook Yedek Parça ve Tüm Kablo Çeşitleri ) Muadil Toner , Sarf mahzemeleri , ve Bilgisayar Yedek Parça Satışımız Bulunmaktadır.
 

 Yazıcı Servisi

Lazer ve mürekkepli Küçük ve Orta düzey Tüm Yazıcılara hizmet vermekteyiz. Yazıcıların Toner Dolumu, Parça Değişimleri ( Fuser Tamiri, Fuser Değişimi , Drum ünitesi Değişimi, Kağıt pateni Değişimi , Adf Onarımı , Adf Pateni Değişimi , Yazıcı Merdane Değişimi, Lazer Ünitesi Değişimi ,Sensör değişimi, Usb ve Power Kart Tamiri) ve Servis bakımlarını Yapmaktayız..

Güvenlik Kamerası ve Güvenlik Alarmı

Tüm mekanlara Uygun iç ortamda ve Dış Ortamda Çalışan Güvenlik Cihazların Kurulum Bakım ve onarımı yapmaktayız.
Güvenlik kameraları Bütçenize Göre IP , FULL Color ,  Araç Plaka Tanıma , PTZ , AHD Sistemler Sunmaktayız,


IP Kameralar : Ethernet Kablosuyla Çalışan Yüksek Çözünürlüklü Kameralardır.
Full Color Kameralar : Ethernet Kablosuyla Çalışan  Ancak Gece Görüşünde Renkli ve uzun Mesafe Görüntüler Sağlayan kameralardır.
Araç Plaka Tanıma Kameraları : Otoparklar, Siteler vs Gibi Yerlerde Kapı açtırma ve diğer amaçlar için  Plaka Tanıma kameraları Kullanılmaktadır.
Ptz Kameralar :  Ptz Kameralar 360 Derece dönebilen Manuel ve Otomatik Yönetilen Kameralardır.
AHD Kameralar : Ahd Kameralar CCTV kablo Üzerinden Hd Yayın Yapabilen Kameralardır, Maliyeti Açısından Sıklıkla tercih edilir.

Alarm Sistemleri : Kablolu ve Kablosuz Uzaktan Yönetilebilinen Mobil Hat , Sabit Telefon Hattı ve İnternet Üzerinden Kontrol Edilebilinen , Tercihinize Göre Hareket sensörü, Darbe sensörü Kapı sensörü Gibi Cihazları içinde barındıran Güvenlik Sistemleridir.

 

Tamir Bakım  Onarım ve Yerinde Servis Hizmeti

Bilgisayar Çeşitlerinin Tamir ve bakımı , Monitör , Yazıcı , UPS ve  Tablet  Tamiri Yapmaktayız, Buna yanı sıra Yerinde Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır,
Bizlere Ulaştıktan sonra Adresinize Gelerek Yerinde Servis Alabilirsiniz,